Uzay yolunda iddialı açıklama yapıldı

Bilim admin 142 Okundu
sponsorlu reklam

Uzay yolunda iddialı açıklama yapıldı

Virgin Group’un kurucusu Branson, CNN ile röportajda; İnsanları uzaya gönderme planları hakkında konuştu. Gruba bağlı olan Virgin Galactic şirketi, kuruluşunda ilk olarak amacının uzaya mersinkatalog.com turist göndermek olduğunu açıklamıştı.

İpucu: İz bırakmadan İnternette nasıl gezinebilirim?

Branson’ın insanları yollama şekli CNN’den Rachel Crane tarafından keşfedildi. Branson’un projesi yetkililer tarafından eleştirilmesine rağmen, milyarder kendine güveniyordu: “Roket bilimi roket bilimidir, ama ben deliriyorum. VSS Enterprise’ın 2014 duruşmasında bir pilot öldü ve yardımcı pilot yaralandı, ancak başarmayı başardık kısa mesafeler. ” Son derece muhtemel. Hatırlanacağı üzere, VSS Enterprise, 2014 yılında yapılan bir deneme uçuşu sırasında parçalandı. mersin eskort Bu kaza, Virgin Galactic’in planlarına çarptı.

CNN’e göre, Branson uzman pilotlarla deneme uçuşları yapmaya devam edecek. Ancak Branson, sonuçlardan emin olana kadar gerçek zamanlı uçuşlara izin vermeyeceğini vurguluyor. Yeni araçlar zeminde ve alçak irtifalarda test edilecektir. Pilotların “uzay düzlemini” saatte yaklaşık 3.000 kilometre hızında test edeceğini de ekledi.

Bu testler başarılı olmasına rağmen, Virgin Galactic’in insanları uzaya planlamaya yetecek kadar olup olmadığı bilinmiyor. Ayrıca, Space X ve Blue Origin gibi ciddi rakiplerin varlığı da unutulmamalıdır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir