Uzmanlar uyardı! Kripto paralara dikkat

Haberler admin 24 Okundu
sponsorlu reklam

Uzmanlar uyardı! Kripto paralara dikkat

2021 ile birlikte kripto paraların hayatımızdaki etkisi de artmış oldu. Böylece fazla borsanın faaliyete geçmesi, kripto para alım satımının fazla basit olması insanları bu sektöre yöneltti. Keza kripto varlıkların bu değin popüler olmasında sosyal medyanın da olağanüstü bir rolü bulunuyor.

O Kadar çok birey sosyal medya üzerinden kripto varlıklar tamamen saygın paralar kazandığını yazınca bu sektöre girmek isteyenlerin sayısı da önemli oranda arttı. Peki uzun süredir aralıksız boğa dönemi ne zaman sona erecek. Konunun uzmanları kripto paraların geleceği konusunda bir takım uyarılarda bulundular.

Bir Takım uzmanlar kripto paraların önümüzdeki süreçte sert bir ayarlama yaşayabileceğini iddia ettiler. Peki bu sert ayarlama ne kavrama geliyor. Hemencecik açıklayalım. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sene Mart ayında yalnızca bir gecede yaklaşık olarak tüm coinlwe paralar yüzde 50 oranında layık kaybetmişti. İşte bu stil bir düzeltmenin önümüzdeki günlerde de yaşanabileceği söyleniyor.

Şüphesiz burada uzmanların sadece bir tahminde bulunduğunu unutmamak gerekiyor. Zira bu düzeltme öncesinde bir takım kripto paralar fazla daha artı layık kazanabilir.

giderken dip anekdot olarak belirtelim. Bu içerikteki hiçbir veri yatırım tavsiyesi değildir. Kendi yatırımlarınızı, kendi görüşleriniz doğrultusunda oluşturmanız daha dinç olacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir