Valheim Hearth and Home güncellemesi geliyor

Haberler admin 14 Okundu
sponsorlu reklam

Valheim Hearth and Home güncellemesi geliyor

Son zamanların en popüler hayatta kalma oyunu Valheim Hearth and Home güncellemesiyle gelecek. Geliştirici hemen şimdi güncellemeye yönelik çok bir detay paylaşmasa da, elimizde bizi mutlu etmeye yetecek değin veri var. Geçtiğimiz günlerde geliştirici Iron Gate, oyunun altı milyon kopya sattığını ve yeni bir güncellemenin yolda olduğunu duyurdu.

Valheim Hearth and Home güncellemesi ev yapı etmeye odaklanacak

Stüdyo hemen şimdi yeni güncelleme hakkında detaylı bir veri paylaşmasa da, oyunun baş sanatçısı Hearth and Home güncellemesinden yeni bir görsel paylaştı. Güncelleme için belirledikleri isme bakarsak içerisinde ev içi ve çevresini inşa etmede kullanılabilecek yeni malzemeler getirecek. Bu da oyunun en güçlü yönlerinden biri olan inşa sisteminin daha da neşelendirici ülkü gelecek olması anlamına geliyor. Keza bu Iron Gate‘in popüler oyunları için yayınlamayı planladığı birçok güncellemeden sadece bir tanesi.

Valheim Heart and Home güncellemesi geliyor

Satışlar konusunda Steam’i daha alçak üstteki eden oyun büyük başarı yakaladı. Oyunun çıkışından bu yanlamasına altı hafta gibi bir vakit geçmesine karşın satışları altı milyon kopyayı geçmiş durumda. Erken erişimde olan bir oyuna tarafından bunlar gerçekte muhteşem sayılar. Birçok AAA oyunu satışlarda sollayan Valheim Hearth and Home gibi çoğu büyük güncellemeyle elde ettiği oyuncuları da memnun etmek için çalışıyor. Bunun yanı sıra ekip bildirilen hata ve sorunları tamir etmek için de fazla sıkı çalışıyor diyebiliriz.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde geliştirici, Valheim lag sorunu ile ilgili yeni talimatlar yapmıştı. Bunun üzerine gelen bir güncellemeyle çabucak bu soruna çözüm üretmeyi başarmışlardı ve bugün en azından gecikme süreleri konusunda ilk zamanlara tarafından çok daha az sorun yaşanıyor. bununla beraber erken erişim oyunu olduğundan içerisinde birçok bug bulunduran oyun için büyüklü küçüklü birçok yama yayınlanıyor. Bunlar da oyun deneyimini iyileştirmeye karşın çalışmalar. Biz de sitemizde sizler için oyun hakkında birçok içerik hazırladık ve Valheim Hearth and Home güncellemesi için de gelişmeleri takip ediyor olacağız. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağı bulunan yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Valheim troll evcilleştirme modu
Düşük FPS sorunu ve çözümü
World Generator Kullanımı
Hayatta kalma rehberi
Erken erişim incelemesi

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir