Valorant 2.bölüm 2.kısım oyuncularla buluşuyor

Haberler admin 26 Okundu
sponsorlu reklam

Valorant 2.bölüm 2.kısım oyuncularla buluşuyor

Valorant için içinde birçok yenilik barındıran 2. Birim: 2. Kısım başlıyor. Yeni güncellemeyle birlikte oyunculara öyle çok yeniliğin yanına yeni casus Astra ve yeni Savaş Bileti sunuluyor.

Valorant’ın yeni güncellemesi yenilikler sunuyor

Asil 2.0, oyuncuların kalbini kazanmış ilk Asil setinin gelişmiş bir versiyonu olarak sunuluyor. İlave alev efektleri için eklenmiş hava çıkışları dahil elde etmek üzere yepyeni modeller ve gelişmiş özellikler barındırıyor. Set, tasarımı ve yer verdiği silahlar da göz önünde bulundurularak tekrar yaratıldı. Bu sette Phantom’ın yanı sıra karambit görünümlü bir yakın dövüş silahı da bulunuyor. 

Yeni Savaş Bileti 

Yeni Savaş Bileti, bedava olanın yanı sıra ücretli bir seçenek sunuyor. Her ikisi de yeni kozmetikler, silah eklentileri, spreyler ve daha fazlası ile dolu.

Ücretsiz Savaş Bileti

Prizma III Classic silah kaplaması ve stilleriKARŞI KARŞIYA // Bind + Icebox KartıUslu Köpüş Bruno UğuruÇöp Yangını Spreyi 

Seçkin Savaş Bileti

Prizma III Balta yakın dövüş silahı kaplaması ve stilleriSüvari VandalSüvari OperatorKARŞI KARŞIYA // Sova ve Cypher KartıHavalı Korna Spreyi

Kapanış içerikleri

Süper! SpreyiAyın Elemanı! Kartı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir