Vine kurucusunun yeni video uygulaması Byte çıktı İndir

Programlar admin 17 Okundu
sponsorlu reklam

Vine kurucusunun yeni video uygulaması Byte çıktı İndir

Zamanının popüler sosyal ağ uygulamalarından Vine’ı hatırlıyor musunuz? daha sonra tarih olan Vine kurucusunun yeni video uygulaması Byte çıktı.

Vine bilmeyenler için bir vakit şahane popüler olmuş ancak Twitter göre 30 milyon dolara satın alındıktan sonra beklenen atılımı yapamayarak kapatılmıştı. Vaktinde sahiden koskocoman bir kullanıcı sayısına ulaşan platform, Snapchat ile Instagram gibi daha büyük platformlar karşısında tutunamadı. İçeriklerine halen resim internet sitesinden ulaşılabilen servis, kendisine özgü bir yapıya sahipti. İşte tam da bu durumu kullanmak isteyen Dom Hofmann, çok uzun vakit önce Twitter hesabından Vine‘ın devamını yaratıcı bir tatbik üstünde çalıştığını açıklamıştı. İşte bu başvuru Byte adıyla ayrıca iOS keza de Android için kullanıma sunuldu. Vine ile benzer şekilde 6 saniyelik videolar çekilmesi / oluşturulması ve paylaşılması üstüne kurulan kullanım, içinde kamera ile çekilen ya da daha önce çekilmiş videolar ile kullanılabiliyor.

Vine bir dönemde damgasını vurmuştu, Byte devamını getirmeye çalışacak

Ancak bu epeyce zorlama görünüyor. Özellikle TikTok‘un patlama yaptığı günümüzde kimsenin Byte’a değerinde vereceği ya da geçiş oluşturacağı düşünülmüyor. Tahmin edebileceğiniz üzere kullanması ve indirmesi (Bağlantılar sayfanın aşağı) iyice bedava olan Byte, kuşkusuz bir topluluk altyapısına da sahip. Kişiler birbirlerinin içeriklerini görebiliyor, esas akışta editörler göre seçilen popüler içerikler bir araya getiriliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir