Vodafone tarifelerini yeniledi

Android admin 5 Okundu
sponsorlu reklam

Vodafone tarifelerini yeniledi

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, evde neşelendirici ve nitelikli internet deneyimi yaşamak isteyen aileler için yenilikçi mahsul ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Vodafone, 4.5G mobil şebekesini ev internetine dönüştüren yeni cins ev interneti Vodafone RedBox’a özel sunduğu yeni tarifelerini duyurdu. Vodafone müşterileri, ayda 119,9 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan yeni RedBox tarifeleriyle evlerinde fiber altyapı olmasa da 4.5G teknolojisiyle fiber hızında internet deneyimi yaşayabiliyor. Vodafone’lular keza, RedBox’ı istedikleri bitmiş kullanabilmek için tarifelerine ek ayda 30 TL’ye “RedBox Bitmiş” paketi satın alabiliyor. “RedBox Her Tarafta” kullanıcıları, RedBox’ı yazlığa, tatile ya da memlekete götürerek 4.5G şebekesinin yerinde olduğu bitmiş rahatça kullanabiliyor.

Vazgeçme cezasız test imkânı

Vodafone, müşterilerine yeni bir teknoloji olan Vodafone RedBox’ı gönül rahatlığıyla yararlanma imkânı vermek için birincil ay cezasız vazgeçme hakkı da sunuyor. Buna kadar, ilk 30 gün içinde modemin iade edilmesi durumunda müşteriye cayma cezası yansıtılmıyor ve müşteri, iptal durumunda vaat nedeniyle suç oluşturan ödemiyor.

Otluoğlu: “Müşterilerimize yeniden yüksek çabuk ev interneti sunuyoruz”

Konut interneti deneyiminde farklılaşmaya devam ettiklerini gösteren Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Otluoğlu, şunları söyledi: 

“Vodafone Evde çatısı aşağı sunduğumuz Vodafone RedBox ile evde internet ihtiyacına alternatif çözüm arayan kullanıcılarımız için her lahza tekrar kullanabilecekleri, portatif ve fiber hızında konut interneti sunuyoruz. Vodafone Evde’nin ayrıcalıklı fiyat ve çözümleri ile birlikte sunduğumuz yeni nesil konut interneti RedBox tamamen eve internet altyapısının ya da yüksek hızlı internet için fiber internetin gelmesini beklemeye gerek kalmıyor. RedBox, içinde 4.5G mobil SIM kart olan özel bir modem doğruca mobil interneti konut internetine çeviriyor. Bu Nedenle, altyapı, port veya fiber bekleme derdi olmadan, modemi fişe takabileceğiniz yeniden yüksek çabuk ev interneti kullanabiliyorsunuz. Geçen yaz sunduğumuz RedBox tarifelerimizi müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yeniledik. Bir diğer yeniliğimiz de müşterilerimize RedBox’ı istedikleri her tarafta faydalanma imkânı veren ve tarifelerine ek ayda 30 TL’ye satın alınabilen ‘RedBox Her Tarafta’ paketi. Hem, müşterilerimiz bu yeni teknolojiyi gönüllerince deneyebilsinler diye RedBox kullanıcıları için birincil ay cezasız sözünden dönme hakkı da sunuyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak imtiyazlı mahsul ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” 

2 günde kurulum sözü

Vodafone, yeni RedBox tarifelerini tercih eden müşterilerine farklı imtiyazlar da sunuyor. Vodafone müşterileri RedBox için kullanım yaptıklarında Vodafone Çağrı Merkezi kadar aranıyor ve 2 gün içinde kurulum için randevu veriliyor. Vodafone’dan kaynaklı ileri tarihli randevu verilirse ya da randevu tarihinde bir gecikme olursa, gecikilen gün değin ilk faturaya iade yapılıyor. 

Vodafone RedBox müşterileri hem, çağrı merkezini aradıklarında önceliklendiriliyor ve tip temsilcisine kopamamak için geçirdikleri zaman kısaltılıyor.

Yeni RedBox tarifeleri

Vodafone’un faturalı kişisel müşterileri için sunduğu yeni RedBox tarifelerinde, 200 GB internet taşıyan RedBox 200 tarifesi ayda 119,90 TL’ye, 250 GB internet içeren RedBox 250 tarifesi ayda 159,9 TL’ye, 15 Mbps hızında limitsiz internet sunulan RedBox Limitsiz tarifesi ise ayda 159,9 TL’ye sunuluyor. Tarife fiyatlarına, özel RedBox modemi de dahil bulunuyor. Vodafone RedBox tarifelerine gelen müşteriler, Vodafone Red’lilere özel seyahatten alışverişe, eğlenceden yeme-içmeye, çoğu ayrıcalıktan da yararlanabiliyor.

Vodafone RedBox ürününe sahip edinmek isteyen müşterilerin, Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da www.vodafone.com.tr‘ye girmeleri yeterli oluyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir