Watch Dogs Legion Online konsollar için çıktı

Haberler admin 18 Okundu
sponsorlu reklam

Watch Dogs Legion Online konsollar için çıktı

Geçtiğimiz yılın önemli yapımlarından biri olan Watch Dogs Legion çevrim içi modu bu seneye sarkmış ve Ubisoft oyunun bu özelliği için özel bir sunuma da imza atmıştı. Geçtiğimiz günlerde PC versiyonunun 23 Mart’a ertelendiği açıklanan Watch Dogs Legion Online‘ın konsol sürümleri ise daha önce belirli tarihte yayınlandı. Ubisoft’un konu ile ilgili yaptığı yorumlama ve online mod ile ilgili detaylara aşağıdan göz atabilirsiniz. Keza Watch Dogs Legion Online için daha önce deneyimleyerek hazırladığımız içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Watch Dogs Legion Online çıktı

Ubisoft, Watch Dogs: Legion’ın çevrim içi modunun şu anda Watch Dogs: Legion oyuncuları için ek vergi ödemeden; Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation®4, PlayStation®5 ve Stadi’da erişilebilir olduğunu duyurdu. Bu mod, kısa bir vakit daha sonra Windows PC’deki Epic Games Store ve Ubisoft Store’da da kullanıma sunulacak.

Watch Dogs: Legion’ın çevrim içi modu aşağıdakileri içerir:

– Oyuncuların dört oyuncuya dek arkadaşlarıyla birlikte takım kurabilecekleri, Londra şehrini keşfedebilecekleri, engebeli görevler tamamlayabilecekleri ve emrindeki etkinliklere katılabilecekleri özgürlük dolaşım sunan bir koop açık dünya.

– Yeni koop oynanış mekaniklerini kullanan ve oyunculara çok iyi takımı seçerek şehrin en ikonik yerlerinde Londra’nın tehditlerine aleyhinde savaşma fırsatı veren iki ila dört oyunculu yeni ortak görevler.

– İlk “Oyuncuya karşı Oyuncu” (PvP) modu, dört oyuncunun silahlı örümcek robotları denetleme ettiği, heyecanlı ve herkesin tek başına bir vefat maçında mücadele ettiği Spiderbot Arena.