Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği duyuruldu

Haberler admin 15 Okundu
sponsorlu reklam

Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği duyuruldu

Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği yapılacağı Ubisoft tarafından resmen duyuruldu. Son olarak Watch Dogs Legion online modu ile karşımıza meydana çıkan Ubisoft imzalı üretim, 25 – 29 Mart tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek. Işyeri ön doldurma aşamasının ise bugün başlayacağını belirtmiş durumda. Yapılan resmi izah etme ve detaylar şu şekilde;

25 – 29 Mart aralarında Watch Dogs Legion ücretsiz olacak

Ubisoft, Watch Dogs Legion ücretsiz olarak 25 – 29 Mart tarihleri aralarında Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC için Epic Games Store ile Ubisoft Store’da oynanabilecek. Ilave olarak, ön doldurma bugün açılacak.

Yakın gelecek Londra’sındaki her kişilik ayrıca tek oyunculu keza de çevrim içi modlarda Ücretsiz Hafta Sonu Denemesi esnasında örgütlenip oynanmaya hazır olacak. Oyuncular, lokal barlarda dart oynamak ve çıplak el boksu dövüşlerine katılmak gibi bütün açık dünya etkinliklerine göz atabilecek ve aynı zamanda Londra Şehri ve Lambeth de dahil olmak üzere sekiz ilçenin yarısını keşfedebilecekler. Keza oyuncular, Skye Larsen görevine dek oyunun hikayesinde ilerleyebilecekler.