WiFi ölü bölge sorununa son

Haberler admin 128 Okundu
sponsorlu reklam

WiFi ölü bölge sorununa son

RE365 model sinyal alanı genişletici, teorik olarak WiFi sinyallerini –açık alanda- 929 metrekare (10 bin feetkare) alana yayabiliyor. Geniş kapsama alanı yanına yüksek temas hızına da sahip olan ürünün çift bant desteği bulunuyor.

5GHz bandında 867Mbps, 2.4GHz bandında ise 300Mbps edinmek üzere toplamda 1.2Gbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Bu yüksek hız ve geniş kapsama alanı ile standart bir evin WiFi ölü bölge sorununa belirlenmiş çözüm karşılayan RE365, son derece kolay kurulup kullanılabiliyor. Prize takılıp çalışır ayla getirilen ürünün üzerinde ek bir priz yer alıyor. Bu sayede diğer elektrikli cihazlar RE365 üzerinden baskı alabiliyor; priz sorunu oluşmuyor.

AC destekli olan ürün, geriye dönük olarak a/b/g/n cihazlarla ve bambaşka marka modemlerle de ahenkli. Bu sayede her marka, model modem kullanıcıları WiFi sinyal sorunu için TP-Link RE365’i rahatlıkla kullanabiliyorlar ve AC hızına ulaşabiliyorlar.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan ürün, yay şeklinde tasarlanan anteni ile şıklığın yanı sıra emniyet de sunuyor; sivri anten ucu olmaması muhtemel kazaları engelliyor. Bu da özellikle çocuklu evler için bir menfaat oluşturuyor. Ürünün üzerinde bulunan akıllı gösterge, cihazı en doğru yere yerleştirmeyi kolaylaştırıyor.

Kullanıcılar zeki göstergedeki mavi ışığın olduğu yere RE365’i takarak en dürüst yerde ürünü konumlandırabiliyor. Ayrıca RE365’in kurulumu ve kullanımı da son derece sıcacık. Android ve iOS destekli Tether uygulaması bir uçtan bir uca aygıt kolayca kurulabiliyor ve kullanım sırasındaki LED ışıklar dahil her tür ayar zeki telefonlar üzerinden yapılabiliyor.

 

Salah’ın annesini kızdıran fotoğraf

İki ülkeye korkutan uyarı

Faydası saymakla bitmiyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir