Windows Media Player (Classic)

Programlar admin 248 Okundu
sponsorlu reklam

Windows Media Player (Classic)

Windows Media Player 7.1 (Mac 8.1 ve üzeri için) yazılımı; internette yer alan binlerce saat uzunluğunda Windows Media formatındaki içeriği, kullanıcıların duymalarına ve görmelerine olasılık sağlayarak, Macintosh kullanıcılarına yepyeni bir Dünya’nın kapılarını açıyor. Windows Media Player 7.1 for Mac; Macintosh bilgisayarlar için geliştirilmiş bir video izleme programıdır.

En son ve en gelişmiş Windows Media teknolojilerini tamamıyla destekleyen Windows Media Player yazılımı, bir MP3 formatındaki dosyanın kapladığı alanın yarısı değin yer kaplayarak, CD kalitesindeki müzik dosyalarını ve mevcut olan en keskin ve net videoları kullanıcılara sunar. Windows Media Player for Macintosh yazılımı; DirectShow mimarisi üstüne dayanmaktadır ve mültimedya içeriklerine erişebilmek için en genişletilebilir, en elastik ve en ayrıntılı oynatıcıyı kullanıcılara arzetmek için tasarlanmıştır.

Windows Media Player 7.1 for Mac yazılımı; yeni OS X Player uygulamasının bütün fonksiyonelliğine sahip bir programdır. Bu her iki program da; Windows Media formatındaki içerikleri oynatabilmek için iyileştirilmiş bir yapıya ve geliştirilmiş bir güvenirliliğe sahiplerdir. En Ince Ayrıntısına Kadar Macintosh‘a özel olarak ayarlanmış olan bu program; kullanıcılara sezgisel bir tasarım, güvenilir bir performans ve tüm popüler olan Macintosh modelleriyle ve sistem yazılımlarıyla, tam bir ahenklilik gibi özellikleri sunar.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir