Wolfenstein II: The New Colossus Satışta

Genel admin 188 Okundu
sponsorlu reklam

Bir ZeniMax® Medya şirketi olan Bethesda Softworks® bugün, MachineGames ödüllü ekibi tarafınca geliştirilen Wolfenstein® II: The New Colossus ™’un Xbox One, PlayStation® 4 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için çıktığını duyurdu. Wolfenstein® II: The New Colossus, Wolfenstein’ın aksiyon ve kaosunu yeni boyutlara çıkarıyor. BJ “Terror-Billy” Blazkowicz olarak oyuncular ortak bir hedefte birleşiyorlar: Nazileri ABD’dan kovmak.

“Wolfenstein franchise’inin tümü en üst düzey aksiyon, savaş ve öykü ifadeı ile ilgili” diyor MachineGames Yaratıcı Direktörü Jens Matthies. “The New Colossus ile yaratıcılık sınırlarımızı daha da ileri götürdük ve oyuncuların bu yırtıcı sürüşün bir sonraki bölümünü deneyimlemeleri için sabırsızlanıyoruz.”

Wolfenstein II en yürekli direniş liderlerini toplamaları için oyuncuları Nazi kontrolündeki Amerika’ya götürüyor. Oyuncular, minik kasaba Roswell, New Mexico, karantinaya alınan New Orleans ve nükleer sonrası Manhattan şeklinde ikonik bölgelerdeki Naziler ile cenkacak. Dieselkraftwerk de dahil tamamen yenilenebilen retro bilimkurgu silahları ile donanan oyuncular, ileri düzey Nazi askerleri ve über asker birliklerini yok ederek yeni kabiliyetler elde edebilecek.

Ek olarak 1960’lı yılların seçiminda birinci derslik bir kutuya yerleştirilen, oyunun Nazi öldürücü kahramanı William Joseph “BJ” Blazkowicz’ın 1/6 ölçekli 12 inçlik bir aksiyon figürü içeren Wolfenstein II: The New Colossus Collector’s Edition da çıkıyor. BJ, Direniş’I toplamak ve Amerika’yı kurtarmak için dört güçlü silah, balta ve bomber ceket ile tam donanımlı olarak geliyor. Koleksiyon sürümünün içinde özel bir metal kutunun içinde heyecanla beklenen oyunu ve 9 “x14” Blitzmensch posterini de bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: www.Wolfenstein.Com

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir