World War Z için nefes kesen video

Haberler admin 163 Okundu
sponsorlu reklam

World War Z için nefes kesen video

Saber Interactive’ın online odaklı yeni zombi oyunu World War Z için geri sayım devam ediyor. Hatırlanacağı üzere benzer isme sahip olan film 2013 yılında vizyona girmişti. Paramount Pictures imzası taşıyan film bütün dünyada hayli ilgi görmüştü. Saber Interactive ilgi görebilen bu filmi aynı isimle oyun dünyasına aktarmayı seçim etti. Focus Home Interactive’in yayıncılığını üstleneceği üretim benzer film gibi zombi temalı olacak.

Hatırlanacağı üzere Saber Interactive kısa zaman önce Sony’e de Days Gone’ın online modunu ilerletmek için önerge götürmüştü. Ama Sony, Days Gone’ın devamlılık odaklı bir üretim olduğunu belirterek Saber Interactive’in bu teklifini geri çevirmişti.

World War Z ise Days Gone’ın tersine online tabanlı bir üretim olacak. Oyunda kendi takımınızı kurarak dilerseniz zombilere karşı, dilerseniz de oyunculara aleyhinde çaba edeceksiniz. Hatta aksiyonun dozunu arttırmak isterseniz karşınıza keza zombileri, keza de oyuncuları alabileceksiniz. Dilerseniz oyun modları ile yayınlanan son videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

bu vesileyle dip not olarak hatırlatalım. Focus Home Interactive veya Saber Interactive hemen şimdi oyun için bir çıkış tarihi paylaşmış değil. Lakin World War Z’in 2019 içerisinde satışa sunulacağı daha evvelden açıklanmıştı. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için geliştiriliyor.

Minik Onur’un son hali görenleri şaşırttı

Çoğu birey haberdar bile değil!

Yıllar ona yaramadı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir