World War Z için yeni bir oynanış videosu yayınlandı

Haberler admin 180 Okundu
sponsorlu reklam

World War Z için yeni bir oynanış videosu yayınlandı

Son döneme kıyamet senaryosuna sahip oyunların sayısında kayda değer bir çoğaltma var. Yapımcılar pek ya da böyle dünyanın sonunu getirip, sonrasında oyuncuları bu yıkık dökük atmosferde hayatta kalma mücadelesine tanık etmek istiyorlar.

genel olarak kıyamet senaryosu denildiğinde akla gelen ilk şeylerden birisi de zombiler oluyor. Alışılmış olarak çabucak yayılan bir virüs ve sonrasında bu virüse bağışıklığı olan insanların zombilerle olan mücadelesi… Gerçekten pek fazla zombi oyununun benzer dinamikler içerdiği söylenebilir. Nitekim bu oyunlardan birisi de filmiyle hafızalara kazınan World War Z.

Uzun bir süredir geliştirme aşamasında bulunan World War Z oyunu için PC sistem gereksinimleri tablosu geçtiğimiz gün açıklanmıştı. Focus Home Interactive ve Saber Interactive işbirliğiyle geliştirilen oyunun PC sistem gereksinimlerine aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

Oyunun PC sistem gereksinimlerinin açıklanmasının akabinde ilgiyle beklenen çıkış tarihi de netlik kazandı. Yapımcı ekipten yapılan açıklamada World War Z’in 16 Nisan’da raflardaki yerini alacağı belirtildi.

Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için aynı zamanlı olarak yayınlanacak. Eğer oyunu PC’nizde oynamak istiyorsanız Epic Games Store üzerinden 139TL’den ön sipariş verebilirsiniz. Oyun için yayınlanan çıkış videosuna da yukarıdan göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

284 lüks araba ortadan kayboldu!

Büyük yarış başladı

Evin içinden çıktı!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir