Xaomi Mi 11 Pro cihazının görüntüleri sızdırıldı

Haberler admin 20 Okundu
sponsorlu reklam

Xaomi Mi 11 Pro cihazının görüntüleri sızdırıldı

Bugün, yaklaşmakta olan Mi 11 Pro’nun koruyucu kılıfının bir görüntüsü çevrimiçi olarak sızdırıldı. Görüntü zeki telefonun arkadaki kamera tasarımını ortaya çıkardı. belli ki şirket, Mi 11’in tasarımına devam ediyor gibi görünüyor. Telefonun arkadaki tarafında, kamera modülü sol üstteki köşeye yerleştirilmiş dikdörtgen bir üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Asıl sensörde yuvarlak bir kesilmiş mevcut. Ancak cihazın altındaki algılayıcı, bir periskop telefoto lensine muhabere eden kare şeklinde bir kesiğe sahip.

Önceki sızıntılara kadar, yaklaşan Xiaomi Mi 11 Pro, Samsung ISOCELL GN2 50 megapiksel kamera sensörü ve şimdi sektörün en büyük bakış sensörü olan 1 / 1,12 inç ultra geniş taban ile birlikte gelecek. Telefonun hem 120x yakınlaştırma desteğine sahip olması bekleniyor. ISOCELL GN2 sensörü doğruca, akıllı telefonun şimdiye kadarki en iyiler arasında olabilecek gelişmiş bir gece fotoğrafçılığı performansı sunduğuna inanılıyor.

Cihaz ayrıca 3200 x 1440 piksel ekran çözünürlüğü, 120Hz onarım hızı ve 480Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6.81 inç 2K dört kavisli ekrana sahip olması bekleniyor. Şirket, cihazı şu asıl kadarki en fiyatı yüksek akıllı telefon ekranı olarak lanse etti. Şirket, Xiaomi Mi 11 Pro zeki telefonun lansman tarihini henüz onaylamasa da, yüksek ihtimalle bu ayın sonlarında devlete ait bir izah etme gelecektir. Bu durumda, şirketin birkaç gün içinde lansman tarihini açıklamasını ve özelliklerini tanıtmaya başlaması olası.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir