Xiaomi kullanıcıların ağzını açık bırakacak

Haberler admin 19 Okundu
sponsorlu reklam

Xiaomi kullanıcıların ağzını açık bırakacak

Akıllı telefon sektöründe rekabet hiç olmadığı kadar yükseldi. Normal şartlarda yeterli olabilecek bazı özellikler yeni rekabet koşullarında tatmin edici olmuyor. Mesela akıllı telefonlarda 12 MP bile yeterliyken artık markalar en az 100
MP ve üzeri kalitede kameralar

Dolaşan bir dedikoduya göre yeni Xiaomi amiral gemisinde beklentilerin çok üzerinde bir kamera kullanılacak. Böylece güçlü bir kamera performansı yakalanmak isteniyor. Sızıntılara bakıldığında bu kameranın 1 inçlik çıkık kamera panelinde olacağı görülüyor.

16 MP özelliği sayesinde ayrıntılı fotoğraflar elde edilmek isteniyor. Kamera kurulumunun yer aldığı panelde ayrıca telefon arayüzü de gösterilecek. Böylece daha şık bir tasarım elde edilmek isteniyor. Mi 11 Ultra için de yine benzer bir kamera kurulumu tercih edilmişti.

Ön kameraya baktığımızda ekrana gömülü olma ihtimalinin son derece yüksek olduğunu görüyoruz. Bu tür bir kamera tasarımı genellikle ışıklandırmayı daha güçlü hale getiriyor. Ayrıca geliştirilmiş bir kamera yazılımı kullanılacağı da gelen sıkıntılar arasında.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir