Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max her an duyurulabilir

Haberler admin 25 Okundu
sponsorlu reklam

Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max her an duyurulabilir

Ortaya çıkan cihaz, ocak ayında görülen prototip cihaz olabilir. Arkasında Şubat ayında TENAA’da M2011J18C model numaralı katlanabilir bir telefon ortaya çıkmıştı. bununla birlikte, Display Supply Chain Consultants’ın kurucusu Ross Young’a tarafından, ortaya meydana çıkan aygıt bu sene piyasaya sürülecek üç Xiaomi katlanabilir ürününden yalnızca biri olabilir.

Mi Mix 4 Pro Max hakkında özellikle China Star’ın (CSOT) Samsung Display yerine katlanabilir panelleri miktar edeceği söyleniyor. Ekran panelinin açıkken 8.03 ”diyagonal ve yüksek yenileme hızına (90 veya 120 Hz) sahip olması bekleniyor. İkincil ekran 6,38 ”ölçüsüne sahip olacak.

DCS, Pro Max’in büyük bir kamera sensörü, 1 / 1.28 ”IMX700y ve 10x periskop lensi içereceğini de sözlerine ekledi. Telefon hem hızlı şarjlı büyük bir bataryaya sahip olacak. böylece cihazın fiyatının düşük olması böylece beklenmiyor.

Samsung, hala Xiaomi’nin katlanabilir çalışmalarıyla ilgileniyor. Panelleri, birazcık daha büyük bir ekrana sahip başka bir katlanabilir model için yapacak. Aygıt Ultra İnce Sırça, UTG özelliğine sahip olacak. Üçüncü telefonun ise dışa katlanabilen bir tasarımla gelmesi bekleniyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir