Xiaomi Redmi Note 10 Pro Türkiye’de kaçtan satılacak

Haberler admin 22 Okundu
sponsorlu reklam

 Xiaomi Redmi Note 10 Pro Türkiye’de kaçtan satılacak

 

Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticisi Xiaomi, ilgiyle beklenen yeni Redmi Note modellerini sonunda tanıttı. Xiaomi düzenlediği online etkinlikte Redmi Note 10, Note 10 Pro ve Note 10 Pro Max modellerini görücüye çıkardı.

Zaten telefonların özellikleri fazla evvelden sızdırılmıştı. Dolaysıyla tanıtım esnasında da bizi fazla şaşırtacak birşey duyurulmadı. Tahmin edildiği üzere 3 telefonda da Qualcomm’un yeni nesil 7XX seri işlemcisi bulunuyor. Redmi Note serisinin AMOLED ekranla tanıtşığı modellerin Avrupa fiyatları da belirlenmiş oldu. Peki bu cihazların ülkemizdeki fiyatları ne değin olacak? Bizlerin belli başlı merak ettiği konu bu.

Xiaomi demin bu cihazların Türkiye fiyatına ilişkin bir açıklamada bulunmadı. Ama genellikle cihazların ülkemizdeki fiyatlarıyla ilgili bazı tahminler mevcut.

Pro Max’in Hindistan fiyatı yaklaşık olarak 261 dolardan başlayacak. Fakat biliyoruz fakat Xiaomi Hindistan için özel bir fiyat politikası uyguluyor. Yani dosdoğru bu fiyatı baz alıp Türkiye fiyatını tahminde bulunmak pek dürüst olmayacaktır.

Ama 300 dolarlık etiket üzerinden konuşursak Redmi Note 10 Pro Max’ın ülkemizde de 4000 – 4500 TL bandından satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Ast ancak gerçi bekleyip göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir