Xiaomi’ye Ait Olduğu İddia Edilen Muhteşem Katlanabilir Telefon (Video)

Cep Telefonları admin 320 Okundu
sponsorlu reklam

Xiaomi'ye Ait Olduğu İddia Edilen Muhteşem Katlanabilir Telefon (Video)

Katlanabilir akıllı telefonlar konusunda gözler Huawei ile Samsung’a çevrilmişken yeni bir video, Xiaomi’nin de bir katlanabilir zeki telefon üstünde çalıştığı söylentilerine niçin oldu.

2019 yılında karşımıza çıkacak en ilgi çekici zeki telefon konseptlerinden biri de katlanabilir zeki telefonlar olacak. Samsung, Kasım ayında düzenlenen SDC 2018’de birincil katlanabilir zeki telefonunun neye benzeyeceğini gösteren bir prototipi gün yüzüne çıkarmıştı. Hem Huawei’nin de katlanabilir akıllı telefonlar üstünde çalıştığı biliniyor.

Evan Blass kadar paylaşılan yeni bir videoya tarafından bir öteki Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi de katlanabilir akıllı telefon pazarının oyuncularından biri olmayı planlıyor. Doğruluğu tamamen onay edilemeyen videoya tarafından Xiaomi, katlanabilir zeki telefon konusunda çalışmalarını epeyce ilerletmiş durumda.

Video, tıpkı Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu gibi tablet boyutlarında büyük ekranlı bir cihaz gösteriyor. Cihazın ekranı, akıllı telefon moduna geçilmek istendiği takdirde sağ ve soldan arkaya doğru kıvrılarak tek elle kullanılabilecek boyutlara ulaşıyor. Ancak video karanlık olduğu için kalınlık hakkında bir açıklama yapamıyoruz.

Kaynak : https://www.gizmochina.com/2019/01/03/alleged-xiaomi-foldable-smartphone-appears-in-video/   1 0 0 0 0 Emoji İle Tepki Ver 1 0 0 0 0

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir