Yakuza 6 Song of Life sistem gereksinimleri

Haberler admin 15 Okundu
sponsorlu reklam

Yakuza 6 Song of Life sistem gereksinimleri

Bu hafta piyasaya sürülecek Yakuza 6 Song of Life sistem gereksinimleri belli oldu. Demin Steam mağaza sayfası yayınlanmasa da Microsoft Store üzerinde listelenmiş durumda ve sistem gereksinimleri de buradan geliyor. Eğer daha önce bilgisayarınızda Yakuza Kiwami 2 ya da Yakuza: Like a Dragon oyunlarını çalıştırdıysanız, bu oyunda problem yaşamayacaksınız demektir. Çünkü bütün bu oyunlar Dragon Engine isimli benzer oyun motoru teknolojisini kullanıyor.

Yakuza 6 Song of Life sistem gereksinimleri

Yakuza 6, Kazuma Kiryu hikayesinin yayınlanan son bölümü olacak ve bu hikayenin selefi olan bütün oyunlar da PC’de yayınlandı. Yıllar önce söyleseler rüya gibi gelirdi fakat video oyunları endüstrisinin gidişatı artık serilerin kayıtlı konsollara emrindeki kalmayacağını gösteriyor. yine de bu oyunu oynamadan önce hikayenin geri kalanını öğrenmeniz gerekebilir, çünkü oyunlar birbiriyle emrindeki durumda. Yakuza 0 ise seriye başlamanız için hoş bir başlangıç noktası olacaktır.

Yakuza 6 Song of Life sistem gereksinimleri

İlk defa Aralık 2016’da PlayStation 4 için piyasaya sürülen oyun 25 Mart’ta PC platformu için de yayınlanıyor. SEGA, Ryu Ga Gotoku ve Amusement Vision kadar geliştirilen oyun şimdilik yalnızca Microsoft Store üstünde bulunuyor. Müzikleri Hidenori Shoji tarafından bestelenen oyunun hikayesi Tsuyoshi Futura ve Mayayoski Yokoyama imzasını taşıyor. Derhal gelin bu oyunu oynamak için nasıl bir sisteme ihtiyaç duyduğunuza bakalım.

Yakuza 6 minimum sistem gereksinimleri (Düşük 1080P)

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit 18362.0 veya daha yüksek bir sürümüİşlemci: Intel Core i5-3470 veya AMD FX-6300Bellek: 4 GB RAMEkran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 2GB ya da AMD Radeon HD 7870 2 GBDepolama: 40 GB boş alanDirectX: Sürüm 11

Yakuza 6 önerilen sistem gereksinimleri (Yüksek 1080P)

İşletim Sistemi: Windows 19 64bit (sürüm 18362.0 veya daha yüksek)İşlemci: Intel Core i7-6700 veya AMD Ryzen 5 2600Bellek: 6GB RAMEkran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070 8 GB ya da AMD Radeon RX Vega 56 8 GBDepolama: 40 GBDirectX: Sürüm 11

Yakuza 6 Song of Life sistem gereksinimleri bu şekilde. Çıkış tarihine bakacak olursak PC sürümü kullanıcıdan aşırı dinç donanımlar istemiyor. Peki sizler bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir