Yapay zekalı Photoshop Camera Android için çıktı İndir

Programlar admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

Yapay zekalı Photoshop Camera Android için çıktı İndir

Adobe imzalı suni zekalı resim uygulaması Photoshop Camera için sevindiren bir Android haberi geldi. Model kapsama alanını genişletti.

Photoshop Camera fotoğraf uygulaması iOS sonrasında artık Android tarafında da kullanıma sunulmuş durumda. Uyarı çeken dilekçe, yâd etmek adına yapay zeka Sensei temelinde çekilen / içerisine eklenen fotoğrafı algılıyor ve ona özel filtreler uygulayabiliyor. Filtrelerini hakiki zamanlı olarak da kullandıran başvuru formu, kağıt üstünde oldukça eğlenceli görünüyor. Yapay zeka bir uçtan bir uca kendisini tekrar eden sonuçlar sunmayacağı özellikle aktarılan uygulama, daha önce de söylediğimiz gibi resim düzenlemeyi bilmeyenler için de hoş görünüyor. Birçok düzenlemeyi kendi başına otomatik olarak yapabilen Photoshop Camera, buna karşın manuel düzenleme seçenekleri de sunuyor. Fotoğraflara hareketli objeler de ekleyebilen resim uygulaması, otomatik olarak maskeleme de yapabiliyor. Bu sayede obje seçimi ve ona yan efektleri ekleme süreci ciddi şekilde basit hale geliyor.

Photoshop Camera uygulaması ücretsiz

Fotoğraf düzenleme odaklı hali hazırda çoğu uygulaması bulunan Adobe, yeni seçenekler sunmaya devam ederek kişileri sevindiriyor. Uygulamanın iOS ve Android sürümlerine sayfanın en altından doğrudan doğruya ulaşabilirsiniz, telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir