Yeni Batman oyunu yolda olabilir

Haberler admin 193 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni Batman oyunu yolda olabilir

Video oyun dünyasında Rocksteady ekibinin ellerinde yükselen Batman serisi, piyasaya sürüldüğü her dönemde oldukça fazla ses getirmişti. Bilhassa dövüş mekanikleriyle ön plana meydana çıkan yapımlar, oyun dünyasına misal olmuştu. Yakın dövüş mekanikleri açısından rakiplerini bile kıskandıran süratli son olarak Arkham Knight ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. Daha ardından Batman markasının oyunlarını bıraktıklarını açıklayan Rocksteady geliştiricilerinin, Superman oyunu üzerinde çalıştıkları tahmin ediliyordu.

Yeni Batman oyunu ne süre gelecek?

Bu tahmin yanlış çıksa da şimdi ortaya çıkan yeni konsept tasarımları yeni bir Batman oyununu muhabere ediyor olabilir. Batman Court of Owls hikayesine de ait olan bu tasarımların çizeri ise eski bir Warner Bros çalışanı. Yani bu iddianın böylelikle desteklendiğini söyleyebiliriz. Court of Owls hikayesinden sahneler gösteren konsept tasarımlarının içten olup olmadığını yakın bir zamanda mutlaka öğreneceğiz.

Eddie Mendoza göre çizilen tasarımlar, yeni bir Batman oyununu gösteriyorsa, bu oyunun hangi stüdyo göre yapılacağı da merak ediliyor. Konsept tasarımlarına bakarak eski dönemlerde geçtiğini varsayım ettiğimiz potansiyel oyun, bir sonraki jenerasyon için de geliştiriliyor olabilir.

Yeni Batman oyunu yolda olabilir

Yeni Batman oyunu yolda olabilir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir