Yeni BMW 7 Serisinin Tanıtımdan 1 Gün Önce Ortaya Çıkan Görüntüsü

Otomobil admin 289 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni BMW 7 Serisinin Tanıtımdan 1 Gün Önce Ortaya Çıkan Görüntüsü

Bu yılın araba fuarına o kadar de ilgi göstermeyen Alman üreticilerden BMW, yeni 7 serisi araçlarını 16 Ocak’ta tanıtacak. Firma tanıtım öncesinde araca dair bir görsel paylaştı.

BMW, Audi ve Mercedes-Benz bu yılın Detroit Otomobil Fuarına katılımlarını çok kısıtlı tuttular. Alman devleri fuarda olmadığı için de BMW’nin amiral gemisi sedanı fuarda açıklanmadı.

BMW, yarın yapacağı lansman öncesinde aracın gölgeler içindeki bir fotoğrafını basınla paylaştı. Görüş bir basın bülteninde yer aldı. Içten edinmek gerekirse, yeni yayınlanan görselde daha önce görmediğimiz bir şey değil. Aracın geniş ön ızgarasını ve minik, belirgin hatlı farlarını görüyoruz.

Son günlerde sosyal medyada yer alan fotoğraflarda, 2020 BMW 7 modellerinin ön ızgaralarını her açıdan görmüştük. X7 serisinin ızgarasına benzer devasa ızgara LCI’ı seleflerinden ayırıyor.

Yeni 7 serisi, BMW’nin Münih’te üstteki düzey modelleri için Milanolu mimar ve tasarımcı Patricia Urquiola ile birlikte tasarladığı sahnede tanıtılacak. BMW’nin diğer üstteki düzey serileri olan X7, 8 Serisi, Concept M8 Gran Coupe gibi modeller de 323 metrekarelik bu sahnede tanıtılacak. Aracın yarın sahneye çıkmasının arkasında da vasıta hakkında detaylı bilgiler edinebileceğiz.

BMW’nin 7 serisine dair daha net görseller olsa da Alman devinin yarına özel hazırlandığı da bir hakiki. Aracın teknik özelliklerine dair belirli bilgiler de yarın açıklanacaktır. 

Kaynak : https://www.motor1.com/news/301156/2020-bmw-7-series-teased/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir