Yeni Call of Duty hakkındaki ilk detaylar

Haberler admin 164 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni Call of Duty hakkındaki ilk detaylar

Geçtiğimiz yıl satışa sunulan Call of Duty Black Ops 4 ile süratli tarihinde bir ilke imza atılmıştı. Yapımcı Treyarch, mantıksal bağ modu için tatmin edici zamana sahip olmadığını ileri sürerek, oyunda öykü moduna yer vermemiş ve adamakıllı online dinamikler üstüne kurulu bir CoD oyununu satışa sunmuştu.

Oyuncuların öykü modu olmayan bir CoD oyununa nasıl tepki vereceği büyük merak konusuydu. Nitekim CoD Black Ops 4 satmak rakamlarıyla öykü modunun pek de önemsenmediğini ispatladı.

Oyun severler bundan böyle Call of Duty serisinde öykü modu yer almayacak mı diye düşünürken, rahatlatan açıklama Activision’dan geldi. Şirketin yetkili isimlerinden biri olan Rob Kostich, hali hazırda Infinity Ward kadar geliştirilmekte olan yeni Call of Duty oyununun reformcu bir hikaye moduna sahip olacağını açıkladı.

Yeni Call of Duty oyunu hakkında net bilgiler verilmezken, yapımın ileriye dönük büyük bir adım olacağı iddia edildi. Muhtemelen yeni Call of Duty oyununun duyurusu önümüzdeki E3 etkinliğinden hemen önce olacaktır. Klasik olarak E3’te de oyunla ilgili birkaç video paylaşılır. Nitekim 2019’un son çeyreğinde de serinin yeni oyunu raflardaki yerini almış olacaktır.

Bakalım Infinity Ward ve Activision bizlere ne gibi sürprizler hazırlıyor. Buna dair ilk ipuçlarını önümüzdeki aydan itibaren öğrenmeye başlayabiliriz.

Tüm dikkatler onun üzerinde

Bu tavuğun yumurtası 200 lira!

En fazla kazandıran meslekler

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir