Yeni Dragon Age oyunu için konsept çizim yayınlandı

Haberler admin 16 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni Dragon Age oyunu için konsept çizim yayınlandı

Yeni Dragon Age oyunu için heyecanlı bekleyiş bir zaman önce başladı diyebiliriz. Geçtiğimiz sene düzenlenen EA Play etkinliğinde ilk olarak teknik demolar ile birlikte ortaya çıkan yeni Dragon Age oyunu için bu sene içerisinde daha fazla bilgi ile karşılaştık. Olasılıkla Dragon Age 4 olarak adlandırılacak bu oyunun ilk olarak kısa bir teaser videosu yayınlandı. Ardından ise üretim aşamasına dair bir takım konsept çizimlere kavuşmaya başladık. İşte oyun için yeni bir konsept çizim çalışması daha geldi.

Yeni Dragon Age oyunu için görseller gelmeye devam ediyor

Oyunun yapımcı koltuğuna oturan isimlerden biri olan Christian Dailey, kendi sosyal ağ hesabı üzerinden bir konsept çizim daha paylaştı. Bu görsele baktığımızda sol tarafta oyunun mümkün logosu ile birlikte bir kişilik tasarımına yer verildiğini görüyoruz. Hunter sınıfına benzeşen bu tasarımda bilhassa karakterin eline bulunan ve büyücü sopasına da eş tabanca dikkat çekiyor. Hem arka planda karakterin büyük bir şehirde yer aldığını da görüyoruz. yeni oyunda açık dünya dinamiklerinin yanı sıra büyük mesken bölgelerine de yer verilmesi bekleniyor. Dailey hafta sonuna özel olarak yayınladığı bu görselde oyunun marifetli yönetmeni Matthew Goldman’ı da etiketlemiş.

Yeni Dragon Age oyunu için konsept çizim yayınlandı

Dragon Age serisinin bu yeni oyununda da daha önceki yapımlarda gördüğümüz Darkspawn tehditi ile aleyhinde karşıya kalacağız. Seriye yeni bir açılış oluşturacağı da belirtilen oyunhem grafiksel olarak ayrıca de tema anlamında Dragon Age serisinin öteki oyunlarına kadar fazla daha ayrı bir yapıya sahip olacak. Devlete Ait çıkış tarihi verilmese de 2022 yılında rafları süslemesi beklenen oyunun ilk oynanış videosunu da büyük bir ilgiyle bekliyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir