Yeni iPhone XR’den haber var

iOS admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni iPhone XR'den haber var

Apple’ın iPhone 11’in yanına yeni bir iPhone XR tanıtacağına belirli gözle bakılıyor. iPhone 11R adıyla gelme ihtimali bulunan bu telefonun iki yeni renk seçeneği sunacağı ortaya çıktı.

İsim yapmış Apple sızdırıcısı Mark Gurman, “yeni nesil iPhone XR renkleri” iddiasıyla birkaç cam parçasının fotoğrafını paylaştı. Sırça parçalarının bildiğimiz siyah, beyaz ve sarı renklerin yanına lavanta ve yeşil renklerden oluştuğunu görüyoruz. Bunların iPhone XR’nin mavi ve mercan renk seçeneklerinin yerini alacağı söyleniyor.

And here’s what appear to be your next-generation iPhone XR colors (lavender purple and green instead of blue and coral) as @idanbo reported earlier this week: https://t.co/KQQ6JKmZg9 pic.twitter.com/7k3WZC2ZUi

— Mark Gurman (@markgurman) May 14, 2019

Cam kırıklarına bakarak us yürütmek çok anlamlı olmayacağından, bu sızıntıyı güvenilmez olarak kenara ayırmakta menfaat var. Sızıntıyı bir yandan bırakırsak, iPhone 11R ya da XR 2’den beklenenler arasında tekrar bir LCD ekran ve bu defa çift lensli arkadaki kamera var. Yeni XR’nin pilinin yüzde 5 büyüyeceğine dair bir iddiayı da duymuştuk.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir