Yeni NVidia sürücüsü Rainbow Six: Siege Reflex desteği ile geliyor

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni NVidia sürücüsü Rainbow Six: Siege Reflex desteği ile geliyor

Rainbow Six: Siege Reflex desteği ile daha iyi performans vermeye başlıyor. NVidia, GeForce ekran kartı sahipleri için güncellemeler sunmaya devam ediyor. Bu haftaki yeni NVIDIA Game Ready Sürücüsü güncellemesi Square Enix’cilt Outriders ve Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyunlarının oyuncularını sevindirecek. 

Rainbow Six: Siege Reflex desteği geldi

Popüler taktiksel nişancı oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’e GeForce oyuncuları için sistem gecikmesini azaltan bir teknoloji olan NVIDIA Reflex desteği geldi. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oynayan GeForce oyuncuları, yeni sürücüyü ve yamayı indirerek sistem gecikmesinde %30’a varan düşüş sağlayan NVIDIA Reflex özelliğinin keyfini çıkarabilirler. Bu sayede oyuncular silahlarını daha süratli ateşleyebilir, düşmanları kolayca hedefleyebilir ve genelde rekabet güçlerini artırabilirler.

Yeni NVidia sürücüsü Rainbow Six: Siege Reflex desteği ile geliyor

GeForce oyuncuları keza, Outriders 1 Nisan’da piyasaya sürüldüğünde görünüm kalitesi ayarlarını en üst düzeye çıkaran ve performans avantajı sağlayan NVIDIA DLSS özelliğine de sahip olacaklar.

Sistem gecikmesi (genellikle “antre gecikmesi” olarak anılır) ve her nesil oyunun tepki hızını etkileyen esas faktörlerden biridir. E-sporda, düşük sistem gecikmesi rekabet gücünü artırabilir. Oyunlarda nişan almada her türlü gecikmenin büyük etkisi vardır ve bu geç kalma savaşı kazanmak ya da kaybetmek arasındaki farkı yaratabilir.  bu nedenle sistem gecikmesini eksilmek Rainbow Six Siege oyuncuları için de büyük siklet taşıyor. NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesi, oyunun Vulkan versiyonunda %30’a değin azalıyor. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in eklenmesiyle, en popüler 10 nişancı oyunundan 7’si artık NVIDIA Reflex desteğine sahip oluyor.

Yeni NVidia sürücüsü Rainbow Six: Siege Reflex desteği ile geliyor

Golf, otomobil yarışı, futbol gibi hemen hemen her spor dalında dürüst ekipman, katılımcıların tam potansiyellerine ulaşmalarına muavin olabilir. Benzer şey e-spor için de geçerlidir. Daha iyi GPU’lar, monitörler ve çevre birimleri rakiplere karşısında daha çabuk ve daha alıngan cevap vermeye muavin olabilir.  NVIDIA Reflex, Vulkan oyunlarında GTX 10 Serisi ve daha yüksek GPU’lar için gecikmeyi azaltarak ve tepkimeyi artırarak neredeyse tüm GeForce oyuncularına bedava bir güncelleme sağlıyor.

NVIDIA DLSS teknolojisi bir uçtan bir uca Outriders’da grafik ayarlarınızı geliştirin!

Tek veya birdenbire pozitif kişiyle oynanabilen aksiyon rol yapma oyunu olan Outriders, 1 Nisan’da piyasaya sürülüyor ve GeForce oyuncuları için de aynı zamanda erişilebilir olacak. Yeni Outriders Game Ready Sürücüsü’nde performans optimize edilecek ve oyunda performansı artıracak olan NVIDIA DLSS teknolojisini de desteklenecek.

Yeni Game Ready sürücüsünde hem aşağıdakilerde mevcuttur:

Yeni oyunlar için optimizasyonlar ve geliştirmeler:

DIRT 5’s yeni ışın izleme güncellemesiEvil Genius 2: World Domination      KINGDOM HEARTS Series Bütün GeForce RTX 30 Serisi masaüstü grafik kartlarında tekrar boyutlandırılabilir BAR (Resizable BAR)GeForce GPU’larda sanallaştırma için beta desteği 

5 yeni G-SYNC Düzenli oyun monitörü:

Asus XG16ADell S2522HGLG 7GP850/27GP83BLG 32GP850/32GP83BXiaomi Mi 245 HF1

15 yeni GeForce Experience tek tıkla Optimal Oyun Ayarları profili:

Aron’s AdventureBalan WonderworldBlizzard Arcade CollectionCreeper World 4Evil Genius 2: World DominationKINGDOM HEARTS HD 1.5+2.5 ReMIXKINGDOM HEARTS HD 2.8 Final Chapter PrologueKINGDOM HEARTS III + Re Mind (DLC)Last CloudiaMr. PrepperOld School RuneScapeOsu!OutridersPersona 5 StrikersThe Fabled Woods

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir