Yeni Splinter Cell oyununu hakkında ortaya büyük iddia atıldı

Haberler admin 259 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni Splinter Cell oyununu hakkında ortaya büyük iddia atıldı

Geride bıraktığımız E3 fuarında oyuncular, Ubisoft’un yeni Splinter Cell oyununu duyuracağından oldukça emindi. Hatta Walmart’ın, Splinter Cell ile alakalı bir listeleme yapması, oyuncuları iyiden iyiye heyecanlandırmıştı. Lakin şart beklenenin bütün tersi oldu ve Ubisoft, yeni Splinter Cell’i duyurmadı. Gerçi firmanın CEO’su, yeni Splinter Cell üzerinde çalıştıklarına dair bazı açıklamalar yapmıştı. Ardından ise eski Ubisoft çalışanı Jade Raymond, firmadan ayrılmadan önce Ubisoft’un, yeni Splinter Cell üstünde çalıştığını açıklamıştı.

Yeni Splinter Cell bu yıl duyurulabilir

Bu defa oyun dünyasıyla alakalı analistler yapan Michael Pachter, yeni Splinter Cell oyunu hakkında umut verici bir takım söylemlerde bulundu. Kendisi her ne dek bazen saçma talimat yapsa da, Pachter yeni oyunun bu yıl duyurulacağından oldukça belirli. Michael Pachter’a göre Ubisoft’un elinde bu sene Beyond Good and Evil 2 ve Far Cry New Dawn‘dan diğer çok artı kar ettirecek oyun bulunmuyor. Hali hazırda geliştiriciler Skull and Bones ve Rainbow Six Siege‘in yeni içerikleriyle oyuncuların karşısına çıkacak olsa da, bu iki oyun da beklenen büyük etkiyi yapmayacak. 

2019 yılında yeni bir Assassin’s Creed oyunu piyasaya sürmeyecek olan Ubisoft, bakalım bu açığı Splinter Cell ile kapatacak mı?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir