Yerli uygulamalara Turkcell desteği

Mobil Uygulamalar admin 233 Okundu
sponsorlu reklam

Yerli uygulamalara Turkcell desteği

Türk insanını en yeni teknoloji ve en yenilikçi çözümlerle buluşturmak için çalışan Turkcell, tüm fiber aboneleri için yeni bir kampanyaya imza atıyor. Define ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele seferberliğine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen yeni kampanya ile Turkcell Fiber müşterileri kullandıkları tarife ne olursa olsun, dijital uygulamalar BiP, fizy, TV+, Dergilik, lifebox’ı internetinden yemeyecek şekilde kullanabilecek. Bu uygulamalarda yapılacak internet kullanımı kotalarından düşmeyecek.

Ücretsiz hosting: Bir aylık bedava hosting fırsatını yakalayın!

Evde oturmak hiç bu değin neşe saçan olmamıştı

Evlerdeki ışık hızında internet deneyimini, yerli ve ulusal uygulamalarla bambaşka bir boyuta taşıyan Turkcell Fiber’in bu yeni kampanyasıyla müşteriler artık seçim ettikleri cihazdan dilediğince BiP’le mesajlaşıp, fizy ile müzik dinleyecek ya da TV+’la televizyon izleyecek. Turkcell Fiber müşterileri bununla birlikte kota derdine düşmeden, dijital yayınlama platformu Dergilik’ten gazete ve dergilerini okuyacak, evde geçen tüm bu şen anıları lifebox’a yükleyebilecek. 

Turkcell Fiber’in süprizleri bununla da sınırlı kalmayacak. Turkcell Fiber kullanan Turkcell kişisel mobil müşterileri, Paycell karttan 1 ay geçerli 50TL layık alışveriş çeki de kazanacak.  Bu kullanım, Turkcell haftalık 1GB mobil internet, lifebox, TV+, fizy, goller cepte aboneliklerinde geçerli olacak. Paycell kart aboneliğinin gerçekleşmesi için Turkcell Irtibat Merkezleri’nden veya turkcell.com.tr üzerinden 9.90 TL’lik Paycell Kart elde etmek tatmin edici olacak. Fiber aboneliği başladığında Turkcell mobil hatta alt Paycell Kart’a yükleme otomatik yapılacak.

Turkcell Fiber’in, BiP, fizy, TV+, Dergilik, lifebox uygulamalarına özel kampanyası 31 Mart 2019’a dek sürecek.

Önceki HaberAMD İşlemci Tabanlı Bulut Altyapısını Duyurdu! Sonraki HaberGM arabaları yayaları tanıyamıyor!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir