Yılbaşı eğlencesi Kızak Haritası ve Tombala Paramanya’da

Haberler admin 151 Okundu
sponsorlu reklam

Yılbaşı eğlencesi Kızak Haritası ve Tombala Paramanya’da

Netmarble Türkiye kadar yayınlanan, Türkiye’nin ilk mobil espor oyunu Paramanya, en iyi ve en kapsamlı güncellemesi ile oyunculara özgün bir yeni yıl keyfi sunuyor. Bu güncelleme sayesinde, Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya’nın keza içeriği hem de oynayış tarzı çok daha eğlenceli hale geliyor.

Paramanya ülkemizde büyük bir kesime hitap ediyor

Paramanya’ya eklenen Kızak Haritası, keyifli bir kış ortamını oyuna taşırken rakipleri kızakla sürükleme ve ekstra elmas kazanma fırsatı sunuyor. yılbaşı eğlencesini artıracak Tombala sistemi ise günlük ve haftalık görevleri tamamlayan oyunculara elmas, altın, yıldız puanı, yonca ve daha birçok ödül kazandırıyor.

Oyuna yeni eklenen Arena sistemi ile yıldız puanı toplayarak en güzel karakterleri ve aksesuarları olası. Ayrıca Whatsapp eklentisi sayesinde, artık oyuncular arkadaşlarını Whatsapp üzerinden misafir etme edebilir.

Kızak Haritası ve Tombala ile yılbaşı neşesi

Tüm bunlara ilave olarak, tescil sistemi sayesinde bundan böyle Paramanya oyunları zahmetsizce kaydedip sosyal medyada paylaşma imkanı sunuyor.

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, bütün mobil cihazlara ahenklilik gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Hem oyunda bulunan birbirinden farklı haritalar, yepyeni şahsiyet kartları, aksesuarlar ve zar tiplerinin kombinasyonuyla mobil masa oyunlarına taktik faktörünü de katıyor.

Özel günlere ait faaliyetler ve sürpriz hediyelerle kesintisiz eğlenceyi ve telaşı zirvede tutarak Türkiye’de ve bütün dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden bedava indirilebilir.

-Basın bülteni

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir