Yüksek hassasiyetli sensör tile fark yaratacak

Haberler admin 21 Okundu
sponsorlu reklam

Yüksek hassasiyetli sensör tile fark yaratacak

Düşük profilli olarak tasarlanan mahsul, 34,4mm yükseklikte ve 65mm genişlikte. Ağırlığı ise, 99 gram ve 500mAh yük edilebilir dahili pile sahip.

Cihazın yanlarında yumuşak silikon malzemeye yer verilmesi, hem yumuşak kullanım hem de sağlam tutuş hissini sağlıyor. Hem, düşmelere karşı da dirençli bir yapıda. Asıl tuşların yeterince büyük tasarlandığını ve apaçık yer verilen tekerlek için de çelik malzemeden yararlanıldığını belirtelim.

Evet, cihazımızın tasarım hatları itibarıyla sağ elini tercih eden ve özellikle minik elli kullanıcılar için ideal bir “taşınabilir mouse” olduğunu söyleyebiliriz.

Ürünün kutusunu açtığımızda, mouse’un yanına bir adet USB alıcının, diğer taraftan şarj olabilmek için Type-C kablosunun geldiğini görüyoruz. Mahsul, 1 dakikalık çok miktar ile yaklaşık 3 saatlik başvuru sunabiliyor. Natürel burada sizin dilekçe tercihlerinize tarafından sürede değişkenlikler olabileceğini unutmamanız lazım.

Windows ve Mac işletim sistemlerinin yanında, ChromeOS ve Linux desteği de sunan mouse, lüzum gündelik ihtiyaçlarınız, lüzum işleriniz, gerekse de mektep ihtiyaçlarınız için hoş performanslar sunuyor.

Zaten kablolardan egemen olarak alıcısıyla 10 metre mesafede çalışabilen mouse, bununla beraber zemin bağımsız olarak da hareket edebiliyor. Bu ne seslenmek derseniz, kısaca açıklayalım. Bu mouse’u kullanırken bir mouse pad, ahşap bir zemin veya seramik bir zemin zorunluluğu yok. Bu zeminler ve hatta cam da dahil pek fazla bambaşka zeminde rahatlıkla çalışabiliyor. Zaten ürünün isminde yer bahşedilen “Anywhere” (Herhangi bir yer) takısı da işte buradan geliyor.

Darkfield yüksek hassasiyetli dedektör teknolojisi

Ürün, örneğin kod yazar kullanıcılar için de ideal. Zira elektromanyetik MagSpeed kaydırma tekerleği, 1 saniyede 1000 satır kaydıracak kadar yüksek bir hıza sahip. Bu özellik, natürel ama pek fazla bambaşka iş dalında da işe fayda bir ayrıntısıyla uğraşma olarak gösterilebilir. Tekerin hemen üstünde yer alan tuş yardımıyla da çalışma modunu değiştirebiliyorsunuz.

Logitech MX Anywhere 3’ten tam anlamda verim alabilmek için PC’nize Logitech Options yazılımını kurmanızı tavsiye ederiz. Böylece sürat değerlerinden tuşlara yapılacak özel atamalara dek pek fazla düzenleme yapabilirsiniz. Kablosuz mouse’u, istekleriniz doğrultusunda Adobe Photoshop, Premier ya da Microsoft Excel gibi programlarda daha dar kullanabilmek için özelleştirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir