Yüzünüzü bir ünlünün yüzüyle değiştiren video temelli deepfake uygulaması: Impressions İndir

Programlar admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Yüzünüzü bir ünlünün yüzüyle değiştiren video temelli deepfake uygulaması: Impressions İndir

Deepfake teknolojisi ile harikalar yaratılmaya devam ediliyor. Bu teknolojiden yararlanan Impressions uygulaması da popülerlik patlaması yaşıyor.

Tüm detaylarına ve en iyi örneklerine burada yer verdiğimiz Deepfake, bilmeyenler için suni akıl ve makine öğrenme üzerinden çalışıyor ve temel olarak fazla gerçekçi video montajlar yapılmasına olanak tanıyor. Photoshop üstünde yapılan “fotomontaj” sürecini çok gerçekçi şekilde videolara getiren teknik, manzara yanında ses üstünde de değişim yapabiliyor. Bu sistem ile sesinizi çok gerçekçi şekilde başkasının sesi haline deha getirebiliyorsunuz. Bu altyapılar sizin yüzünüze bir ünlünün yüzünü de ekleyebiliyor. Hatta bu operasyon Türkiye’de fazla ses getirmeye başlayan Impressions uygulaması ile video içerisinde deha yapılabiliyor. doğrudan doğruya buradan ya da aşağıdan ulaşabileceğiniz şimdilik yalnızca iOS tarafında yer alan uygulama, içinde çekilen videoyu çözümleme ederek yüzünüzü 50’den fazla ünlünün yüzüyle değiştirebiliyor. Sunduğu sonuçlar doğrusu olağanüstü derecede iyi olan başvuru formu, basit de bir kullanıma yapısına da sahip. Keza hazırlanan videolar doğruca tatbik içerisinden popüler sosyal ağlara aktarılabiliyor.

Deepfake temelli Impressions daha fazla ses getirecek

İlerleyen dönemde Android için de çıkarılmasını beklediğimiz başvuru, dediğimiz gibi Türkiye ilk kez edinmek üzere çoğu alanda çok ses getirmeye başlamış durumda. Yüksek nitelikli sonuçları ayırt etmeyi zorlaştıran uygulamanın, güvenliğe önem verdiği ve videoları dar olarak başkalarıyla paylaşmadığı söyleniyor. Ama bu konuda tehlike defalarca bulunuyor. Bunu göz önüne elde etmek gerekiyor.

ImpressionsImpressions

Impressions

Fiyat ÜcretsizBoyut 98 MBYükle App Store

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir